Lincoln-Sudbury Regional High School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.95 | SB | Cecilia Igwe-kalu | 10th | Prelims H1 | Combined Results |
13.26 | Jessica Marsh | 18th | Prelims H1 | Combined Results | |
200 Meter Dash | |||||
27.33 | Caeleigh Georges | 15th | Finals H3 | Combined Results | |
27.96 | SB | Leah Sax | 16th | Finals H2 | Combined Results |
400 Meter Dash | |||||
1:04.31 | SB | Olivia Reed | 35th | Finals H5 | Combined Results |
1:04.33 | SB | Haley Caslin | 36th | Finals H4 | Combined Results |
800 Meter Run | |||||
2:15.78 | SB | Molly Binder | 3rd | Finals H1 | Combined Results |
2:19.56 | Claire Arthur | 12th | Finals H1 | Combined Results | |
One Mile Run | |||||
5:02.80 | SB | Andrea Keklak | 3rd | Finals H1 | Combined Results |
5:13.18 | SB | Emily Mepham | 12th | Finals H1 | Combined Results |
2 Mile Run | |||||
11:32.69 | SB | Ellie Hylton | 10th | Finals H1 | Combined Results |
11:59.36 | SB | Holly Clarke | 25th | Finals H1 | Combined Results |
100 Meter Hurdles | |||||
16.15 | Maggie Fleming | 11th | Prelims H3 | Combined Results | |
18.12 | SB | Amanda Nash | 22nd | Prelims H3 | Combined Results |
400 Meter Hurdles | |||||
1:16.30 | SB | Emily Schneider | 29th | Finals H2 | Combined Results |
1:16.47 | SB | Bridg Hunter-jones | 30th | Finals H3 | Combined Results |
2000 Meter Steeplechase | |||||
8:09.51 | SB | Rachael Potter | 10th | Finals H1 | Combined Results |
High Jump | |||||
5-2 | Maggie Fleming | 7th | Finals H1 | Combined Results | |
Long Jump | |||||
15-4 | SB | Cecilia Igwe-kalu | 24th | Finals H1 | Combined Results |
Triple Jump | |||||
33-1.5 | SB | Maggie Fleming | 23rd | Finals H1 | Combined Results |
29-6 | SB | Hannah Holden | 45th | Finals H1 | Combined Results |
Hammer Throw | |||||
75-9 | SB | Megan Outley | 17th | Finals H1 | Combined Results |
69-4 | SB | Elizabeth Houle | 21st | Finals H1 | Combined Results |
61-9 | SB | Abby Wyant | 24th | Finals H1 | Combined Results |
58-1 | SB | Catie Albanese | 26th | Finals H1 | Combined Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.97 | Dareek Sims | 29th | Prelims H5 | Combined Results | |
200 Meter Dash | |||||
24.61 | SB | Bryan Holtzman | 30th | Finals H5 | Combined Results |
400 Meter Dash | |||||
53.45 | SB | Colin Kleeman | 25th | Finals H3 | Combined Results |
55.55 | SB | Ryan Kemp | 34th | Finals H5 | Combined Results |
800 Meter Run | |||||
2:03.74 | Ben Cutting | 34th | Finals H1 | Combined Results | |
2:05.49 | Alex Linden | 40th | Finals H1 | Combined Results | |
One Mile Run | |||||
4:44.50 | SB | Alec Barnes | 24th | Finals H1 | Combined Results |
110 Meter Hurdles | |||||
14.60 | Bryant Wang | 3rd | Finals H1 | Combined Results | |
14.68 | Bryant Wang | 3rd | Prelims H1 | Combined Results | |
16.52 | Chris Halsted | 21st | Prelims H4 | Combined Results | |
400 Meter Hurdles | |||||
57.35 | SB | Bryant Wang | 6th | Finals H1 | Combined Results |
3000 Meter Steeplechase | |||||
10:02.46 | SB | Jake Shoemaker | 1st | Finals H1 | Combined Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:35.09 | Relay Team | 9th | Finals H2 | Combined Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:41.66 | Relay Team | 18th | Finals H2 | Combined Results | |
Sprint Medley Relay | |||||
4:02.46 | Relay Team | 14th | Finals H2 | Combined Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:11.99 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Combined Results | |
Hammer Throw | |||||
112-1 | SB | Brandon Huntowski | 17th | Finals H1 | Combined Results |
99-0 | SB | Anmol Sharma | 20th | Finals H1 | Combined Results |
76-5 | SB | Andrew Vargo | 21st | Finals H1 | Combined Results |