Danbury at Ludlowe Coed

Fairfield, CT

Complete Results

Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Malik Thomas              12 Danbury                    11.10hPR        
  2  Luka Santos               10 Danbury                      11.40h        
  2  Jadyn Tabois              12 Fairfield Ludlowe            11.40h        
  4  Jude Umunakwe             12 Danbury                    11.70hPR        
  5  Domenick Galluzzo         12 Fairfield Ludlowe          11.80hSR        
  6  Denholm Feldman            9 Fairfield Ludlowe          12.00hPR        
  6  Carter Lambo              10 Fairfield Ludlowe            12.00h        
  8  Elliot Routhier           12 Fairfield Ludlowe            12.20h        
  8  Jackson Fiedler           10 Fairfield Ludlowe          12.20hPR        
 10  Adom Asante               10 Danbury                    12.30hPR        
 11  John Orefice              12 Fairfield Ludlowe            12.40h        
 12  Gerard Kane               11 Danbury                    12.50hPR        
 12  Anindo Adhi                9 Danbury                      12.50h        
 14  Edward Amponsah            9 Danbury                      12.60h        
 15  Peter Kryspin             12 Fairfield Ludlowe          12.70hPR        
 15  Kristian Romero           11 Danbury                      12.70h        
 15  Jankiel Victorino          9 Danbury                    12.70hPR        
 15  Owen Troy                  9 Fairfield Ludlowe            12.70h        
 19  Diego Fernandes           11 Danbury                    12.80hSR        
 19  Armando Ceciliano         10 Danbury                      12.80h        
 21  Michael Vasquez           11 Danbury                    12.90hSR        
 21  Andre De Leon              9 Danbury                      12.90h        
 23  David Sig-Tu              10 Danbury                      13.00h        
 24  James Radman              10 Fairfield Ludlowe            13.10h        
 24  Travis Dadzie              9 Danbury                    13.10hPR        
 24  Howard Thompson            9 Fairfield Ludlowe            13.10h        
 27  Kirk Carr                 11 Danbury                    13.20hPR        
 27  Rakeem Fuller              9 Fairfield Ludlowe          13.20hPR        
 27  Joseph Jeon               11 Fairfield Ludlowe          13.20hPR        
 30  Cooper Anderson            9 Fairfield Ludlowe            13.30h        
 31  Thomas Holtz              12 Fairfield Ludlowe          13.50hSR        
 32  Casey Peralta              9 Danbury                      13.70h        
 32  Hamlet Kochian             9 Fairfield Ludlowe          13.70hPR        
 34  Darin Rodriguez           10 Danbury                    13.80hPR        
 35  Keldon Hodge                 Danbury                      13.90h        
 36  Evan Smith                10 Fairfield Ludlowe            14.00h        
 37  Daniel Pollack            10 Fairfield Ludlowe            14.10h        
 38  Kirk Ross                 10 Fairfield Ludlowe          14.30hSR        
 39  Thomas Rua                10 Fairfield Ludlowe          14.70hSR        
 39  Jonathan Chinga            9 Danbury                    14.70hPR        
 41  Tyler Rosenkrantz          9 Danbury                    15.00hPR        


Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jaden Cazorla             11 Danbury                    22.90hPR        
  2  Malcolm Going             12 Danbury                    23.10hPR        
  3  Jadyn Tabois              12 Fairfield Ludlowe            23.40h        
  4  Josh Hirsch               11 Danbury                    24.30hPR        
  5  Elliot Routhier           12 Fairfield Ludlowe          24.50hSR        
  6  Denholm Feldman            9 Fairfield Ludlowe            24.60h        
  6  Mathew Smith              10 Fairfield Ludlowe          24.60hPR        
  6  Edward Amponsah            9 Danbury                    24.60hPR        
  9  Ryan Caldwell             12 Danbury                    24.70hPR        
  9  Malachi Hopkins           11 Danbury                    24.70hSR        
 11  Adom Asante               10 Danbury                      24.90h        
 12  Deaven Smith              10 Danbury                      25.00h        
 13  Brenyn Boswell             9 Danbury                    25.40hPR        
 14  Justin Samaniego          10 Danbury                    25.50hPR        
 15  Jankiel Victorino          9 Danbury                    25.60hPR        
 16  Kristian Romero           11 Danbury                    25.70hPR        
 17  Michael Vasquez           11 Danbury                    25.80hPR        
 18  Benjamin George           12 Danbury                    25.90hSR        
 19  Chris Twombly              9 Danbury                    26.00hPR        
 19  Rock Lamour               12 Danbury                    26.00hPR        
 21  Owen Troy                  9 Fairfield Ludlowe            26.10h        
 21  David Sig-Tu              10 Danbury                    26.10hPR        
 23  Emmanuel Akuamoa          11 Danbury                    26.20hPR        
 23  Armando Ceciliano         10 Danbury                    26.20hSR        
 23  Luis Sanchez              10 Danbury                      26.20h        
 26  Diego Fernandes           11 Danbury                      26.40h        
 27  Travis Dadzie              9 Danbury                    26.50hPR        
 27  Alex C Jeffries           10 Danbury                      26.50h        
 29  Joseph Jeon               11 Fairfield Ludlowe          26.60hPR        
 30  Junior Armjos              9 Danbury                    26.70hPR        
 31  Vikram Dhaliwal           12 Danbury                    26.80hPR        
 32  Anindo Adhi                9 Danbury                      26.90h        
 33  Zac-Richard Akuamoa       11 Danbury                    27.30hSR        
 33  Andrew Huang              11 Fairfield Ludlowe          27.30hPR        
 35  Casey Peralta              9 Danbury                      27.60h        
 36  Cooper Anderson            9 Fairfield Ludlowe          27.70hPR        
 37  Dominick Sample           11 Fairfield Ludlowe            27.90h        
 38  Thomas Holtz              12 Fairfield Ludlowe          28.00hSR        
 39  Patrick Rosetti            9 Danbury                    28.10hPR        
 40  Devlin Stewart-DaSilva       Danbury                    28.40hPR        
 40  Thomas Rua                10 Fairfield Ludlowe          28.40hPR        
 42  Hamlet Kochian             9 Fairfield Ludlowe          28.90hPR        
 43  Aidan Hamburg             11 Fairfield Ludlowe          29.60hPR        
 44  Tyler Rosenkrantz          9 Danbury                    30.00hPR        
 45  Jonathan Chinga            9 Danbury                    30.50hPR        
 46  Augustus Keenan            9 Danbury                    32.00hPR        


Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Malcolm Going             12 Danbury                    50.20hPR        
  2  Nicholas Rullo            12 Fairfield Ludlowe          51.90hPR        
  3  Edmund Hurdle             11 Danbury                    52.20hPR        
  4  Aidan Ellwanger           10 Fairfield Ludlowe          54.90hPR        
  5  Jadyn Tabois              12 Fairfield Ludlowe          55.50hSR        
  6  James Radman              10 Fairfield Ludlowe          56.10hPR        
  7  Matthew Rullo             10 Fairfield Ludlowe          56.40hPR        
  8  Adom Asante               10 Danbury                    56.50hPR        
  9  Luis Sanchez              10 Danbury                    56.90hPR        
  9  Domenick Galluzzo         12 Fairfield Ludlowe          56.90hPR        
 11  Dylan Rosemark            11 Danbury                    57.20hPR        
 12  Chris Twombly              9 Danbury                      57.90h        
 13  Brennan Amalfitano        12 Danbury                    58.40hPR        
 14  Jake Banquer              11 Fairfield Ludlowe          58.50hPR        
 14  Dillon Buongiorno         12 Fairfield Ludlowe          58.50hSR        
 16  Howard Thompson            9 Fairfield Ludlowe          58.80hPR        
 16  Justin Samaniego          10 Danbury                    58.80hPR        
 18  Rakeem Fuller              9 Fairfield Ludlowe          59.70hPR        
 19  Ryan Durrell              11 Fairfield Ludlowe          59.80hPR        
 20  Suraj Joshi               10 Danbury                  1:00.50hPR        
 21  Ryabn Scappaticci          9 Danbury                  1:00.60hPR        
 22  Damian Amaral             10 Danbury                  1:02.10hSR        
 23  Dominick Sample           11 Fairfield Ludlowe        1:02.90hPR        
 24  Eric Civitella            11 Danbury                  1:03.80hPR        
 25  Joaquin Lopez             10 Danbury                  1:04.70hPR        
 25  Michael Almeida           10 Danbury                  1:04.70hPR        
 25  Alexander Gibson          11 Danbury                  1:04.70hPR        
 28  Payton Bock               10 Danbury                  1:04.80hPR        
 29  John Bennett              11 Danbury                  1:04.90hPR        
 30  Andrew Huang              11 Fairfield Ludlowe        1:05.30hPR        
 31  Alex C Jeffries           10 Danbury                    1:05.40h        
 32  Daniel Pollack            10 Fairfield Ludlowe        1:06.50hPR        
 33  Evan Smith                10 Fairfield Ludlowe          1:11.40h        
 34  Adam Fox                  11 Danbury                  1:12.00hPR        
 35  Thomas Rua                10 Fairfield Ludlowe        1:14.00hPR        
 36  Augustus Keenan            9 Danbury                  1:20.20hPR        


Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gabriel Kwarteng          10 Danbury                  2:03.30hPR        
  2  Colin Agostisi            12 Fairfield Ludlowe        2:03.50hSR        
  3  Ryan Caldwell             12 Danbury                  2:06.20hSR        
  4  Benjamin George           12 Danbury                  2:09.70hSR        
  5  Ethan Lovallo             12 Fairfield Ludlowe        2:11.00hSR        
  6  Jacob Hefele              11 Danbury                  2:14.00hPR        
  7  Rock Lamour               12 Danbury                  2:14.60hSR        
  8  Ian Ertel                 12 Fairfield Ludlowe          2:15.30h        
  9  Vikram Dhaliwal           12 Danbury                  2:15.80hPR        
 10  Quinn Havard              10 Fairfield Ludlowe        2:15.90hPR        
 11  Chris Adamski             12 Danbury                  2:17.00hPR        
 12  Andrew Bergquist          12 Fairfield Ludlowe        2:17.60hSR        
 13  Emmanuel Akuamoa          11 Danbury                  2:20.70hPR        
 14  Zac-Richard Akuamoa       11 Danbury                  2:21.70hPR        
 15  Kristofer Mellor           9 Fairfield Ludlowe        2:25.10hPR        
 16  Jared Zeiner              10 Danbury                  2:26.70hPR        
 17  Junior Armjos              9 Danbury                    2:28.30h        
 18  Sean Tan                  11 Danbury                    2:29.00h        
 19  Jordan Lema               10 Danbury                    2:30.50h        
 20  Devlin Stewart-DaSilva       Danbury                  2:31.10hPR        
 21  Timothy Marilhet          10 Fairfield Ludlowe        2:31.20hPR        
 22  Steven Confesor            9 Danbury                  2:32.50hPR        
 22  Alec Stanton              11 Danbury                  2:32.50hPR        
 24  Eduardo Alves             10 Danbury                    2:32.90h        
 25  Daniel Macancela          11 Danbury                  2:34.50hPR        
 26  Dominik Aguilar            9 Danbury                    2:41.40h        
 27  Mark Carrillo             10 Danbury                    2:47.10h        
 28  David Sucuzhanay           9 Danbury                    2:54.20h        


Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jack Watson               11 Danbury                  4:39.60hPR        
  2  Kabir Chavan              12 Fairfield Ludlowe        4:40.60hSR        
  3  Dylan Rosemark            11 Danbury                    4:42.40h        
  4  Aidan Byrne               11 Danbury                    4:44.40h        
  5  Brennan Amalfitano        12 Danbury                  4:51.30hSR        
  6  Griffin Boyle             10 Fairfield Ludlowe        4:52.40hPR        
  7  Suraj Joshi               10 Danbury                  5:00.00hPR        
  8  Colin Sullivan            12 Fairfield Ludlowe        5:01.60hPR        
  9  Sravan Parimi             12 Fairfield Ludlowe        5:02.40hPR        
 10  Eric Civitella            11 Danbury                  5:03.40hPR        
 11  Ryabn Scappaticci          9 Danbury                    5:04.60h        
 12  Joaquin Lopez             10 Danbury                  5:06.50hPR        
 13  Michael Almeida           10 Danbury                  5:07.70hPR        
 14  Jared Zeiner              10 Danbury                  5:09.60hPR        
 15  Payton Bock               10 Danbury                  5:16.80hPR        
 16  Damian Amaral             10 Danbury                  5:18.10hPR        
 17  Jordan Lema               10 Danbury                    5:21.00h        
 18  Steven Confesor            9 Danbury                  5:24.60hPR        
 19  Dazjon Freeman             9 Fairfield Ludlowe          5:25.20h        
 20  Sean Tan                  11 Danbury                  5:26.20hPR        
 21  Adam Fox                  11 Danbury                    5:27.00h        
 22  Eduardo Alves             10 Danbury                    5:28.30h        
 23  John Bennett              11 Danbury                    5:42.70h        
 24  Liam Byrne                 9 Danbury                  5:43.20hPR        
 25  Mark Carrillo             10 Danbury                    5:43.60h        
 26  David Sucuzhanay           9 Danbury                  5:45.90hPR        
 27  Dominik Aguilar            9 Danbury                  5:48.40hPR        
 28  Daniel Macancela          11 Danbury                  5:51.60hPR        
 29  Maxime Pindrys            11 Fairfield Ludlowe        6:21.50hPR        
 30  Patrick Ryan              12 Fairfield Ludlowe        6:32.80hPR        


Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kabir Chavan              12 Fairfield Ludlowe        10:16.70hS        
  2  Samuel Sweeney            11 Fairfield Ludlowe        10:42.20hP        
  3  Nathan Cramer              9 Fairfield Ludlowe        11:07.00hP        
  4  Glenn Addotey             10 Danbury                  11:19.10hP        
  5  Ethan Carty                9 Fairfield Ludlowe        11:41.60hP        


Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Shay Fahsbender           12 Danbury                    16.40hSR        
  2  Alexander Beiku           12 Danbury                      16.50h        
  3  Johanse Martinez          10 Danbury                    16.63hPR        
  4  Demitrius Wiltshire       12 Danbury                      17.62h        
  5  Javier Reyes              10 Danbury                      17.73h        
  6  O'Neal Kpodar             10 Danbury                      17.80h        
  7  Adithya Anand             12 Fairfield Ludlowe            18.80h        
  8  Thomas Holtz              12 Fairfield Ludlowe          20.29hSR        
  9  Miles Bradley              9 Fairfield Ludlowe          21.30hPR        


Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Shay Fahsbender           12 Danbury                    43.20hPR        
  2  Demitrius Wiltshire       12 Danbury                    43.70hPR        
  2  Alexander Beiku           12 Danbury                    43.70hSR        
  4  Javier Reyes              10 Danbury                    44.20hPR        
  5  Evan Gander               12 Fairfield Ludlowe          44.40hPR        
  6  O'Neal Kpodar             10 Danbury                    49.10hPR        
  7  Thomas Holtz              12 Fairfield Ludlowe          51.50hSR        


Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Danbury                                     43.60h
        
  2  Danbury                                     45.70h
        
  3  Fairfield Ludlowe                           45.80h
        
  4  Danbury                                     47.80h
        
  5  Fairfield Ludlowe                           51.60h
        


Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Danbury                                    3:30.2h
        
  2  Fairfield Ludlowe                          3:33.9h
        


Varsity Boys 4x800m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Danbury                                   8:31.10h
        
  2  Fairfield Ludlowe                         8:41.50h
        


Varsity Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jake Northrop             12 Fairfield Ludlowe          40-00.00        
  2  Isaac Vieira              11 Danbury                  37-10.50PR        
  3  Malik Thomas              12 Danbury                  37-08.50PR        
  4  Mathew Smith              10 Fairfield Ludlowe          37-07.00        
  5  Johanse Martinez          10 Danbury                  37-05.00PR        
  6  Josh Hirsch               11 Danbury                  34-06.00PR        
  7  Robert Myer               12 Fairfield Ludlowe          34-02.00        
  8  Vincent Mastino           12 Fairfield Ludlowe          33-04.00        
  9  Miguel Gutierrez          10 Danbury                    31-02.00        
 10  Connor Magyar             10 Danbury                    30-04.00        
 11  Travis Hayden             10 Fairfield Ludlowe        29-00.00PR        
 12  Maximilian Griffin        10 Fairfield Ludlowe        28-10.00PR        
 13  Richard Vega              10 Danbury                  28-07.00PR        
 14  Waleed Mohamed            11 Danbury                    26-09.00        
 15  Andy Corbett               9 Fairfield Ludlowe          25-07.00        
 16  Terrance Carroll          11 Fairfield Ludlowe        24-11.00SR        
 17  Patrick Gannon            11 Fairfield Ludlowe        18-08.00PR        
 18  Michael Holtz             12 Fairfield Ludlowe        17-06.00SR        
 19  Dylan Shaw                11 Fairfield Ludlowe          13-10.00        


Varsity Boys Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jake Northrop             12 Fairfield Ludlowe          120-03SR        
  2  Mathew Smith              10 Fairfield Ludlowe            101-11        
  3  Isaac Vieira              11 Danbury                     98-08PR        
  4  Vincent Mastino           12 Fairfield Ludlowe             90-09        
  5  Miguel Gutierrez          10 Danbury                     82-09PR        
  6  Andy Corbett               9 Fairfield Ludlowe           77-06PR        
  7  Maximilian Griffin        10 Fairfield Ludlowe           72-02PR        
  8  Waleed Mohamed            11 Danbury                       63-01        
  9  Andre De Leon              9 Danbury                     60-08PR        
 10  Terrance Carroll          11 Fairfield Ludlowe           58-09SR        
 11  Jack Wetzel               11 Fairfield Ludlowe           58-04PR        
 12  Travis Hayden             10 Fairfield Ludlowe           57-01PR        
 13  Patrick Gannon            11 Fairfield Ludlowe           45-00PR        
 14  Michael Holtz             12 Fairfield Ludlowe           44-04PR        
 14  Vincent Ruggiero          11 Fairfield Ludlowe             44-04        
 16  Dylan Shaw                11 Fairfield Ludlowe           39-06PR        


Varsity Boys Javelin Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Griffin Boyle             10 Fairfield Ludlowe            117-00        
  2  Johanse Martinez          10 Danbury                      111-02        
  3  Robert Myer               12 Fairfield Ludlowe            110-00        
  4  Vincent Mastino           12 Fairfield Ludlowe           98-04PR        
  5  Malachi Hopkins           11 Danbury                     95-06PR        
  6  Josh Hirsch               11 Danbury                       87-02        
  7  Christian Jolly            9 Danbury                       81-07        
  8  Patrick Rosetti            9 Danbury                     80-04PR        
  9  Jack Wetzel               11 Fairfield Ludlowe             74-01        
 10  Richard Vega              10 Danbury                       63-04        
 11  Aidan Hamburg             11 Fairfield Ludlowe           54-07PR        
 12  Kirk Ross                 10 Fairfield Ludlowe             49-10        
 13  Connor Magyar             10 Danbury                       46-09        


Varsity Boys High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Miles Bradley              9 Fairfield Ludlowe         5-10.00PR        
  2  Jack Reynolds             10 Fairfield Ludlowe           5-08.00        
  2  Nicholas Leonardis        11 Fairfield Ludlowe         5-08.00PR        
  2  Shamar Carter             12 Danbury                     5-08.00        
  2  Ben Funk                  11 Fairfield Ludlowe         5-08.00PR        
  2  Dillon Buongiorno         12 Fairfield Ludlowe         5-08.00SR        
  7  John Orefice              12 Fairfield Ludlowe         5-06.00PR        
  8  Xavier Bryan              11 Danbury                   5-02.00SR        


Varsity Boys Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  2  Jackson Hemphill          12 Fairfield Ludlowe          12-00.00        
  3  Bennett Hemphill           9 Fairfield Ludlowe        10-00.00PR        
  4  Steven Ditelberg           9 Fairfield Ludlowe         9-00.00PR        
  1  Jacob Green               11 Danbury                    36-01.00        


Varsity Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jaden Cazorla             11 Danbury                  20-05.50SR        
  2  Carter Lambo              10 Fairfield Ludlowe        19-07.50SR        
  3  Jude Umunakwe             12 Danbury                  19-07.00PR        
  3  John Orefice              12 Fairfield Ludlowe        19-07.00SR        
  5  Luka Santos               10 Danbury                  18-01.00SR        
  6  Xavier Bryan              11 Danbury                  17-09.00PR        
  7  Elliot Routhier           12 Fairfield Ludlowe        17-07.00PR        
  8  Gerard Kane               11 Danbury                  17-06.00PR        
  9  Adithya Anand             12 Fairfield Ludlowe        17-05.50SR        
 10  Deaven Smith              10 Danbury                  17-01.00PR        
 11  Peter Kryspin             12 Fairfield Ludlowe        16-06.00SR        
 12  Ben Funk                  11 Fairfield Ludlowe          16-00.00        
 13  Joseph Jeon               11 Fairfield Ludlowe        15-10.50PR        
 14  Andre De Leon              9 Danbury                    15-08.50        


Varsity Boys Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jude Umunakwe             12 Danbury                    38-05.00        
  2  Nicholas Leonardis        11 Fairfield Ludlowe        38-04.00PR        
  3  Xavier Bryan              11 Danbury                  37-02.00PR        
  4  Adithya Anand             12 Fairfield Ludlowe          34-05.00        
  5  Gerard Kane               11 Danbury                  32-08.00PR        
  6  Arjun Iyer                12 Fairfield Ludlowe        31-08.00PR        
  7  Darin Rodriguez           10 Danbury                  28-06.50PR        


Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alanna Smith               9 Danbury                      12.40h        
  2  Florence Dickson           9 Danbury                    12.90hPR        
  2  Maya Mocarski             12 Fairfield Ludlowe            12.90h        
  4  Shanell Stewart           12 Danbury                      13.00h        
  5  Jessica Glowacki          11 Danbury                    13.10hSR        
  6  Precious McCrea           11 Danbury                    13.30hSR        
  6  Emma Aurilio               9 Fairfield Ludlowe          13.30hPR        
  8  Emilly Souza              12 Danbury                    13.40hSR        
  9  Abigail Copeland          10 Danbury                    13.50hSR        
  9  Alexandria Markovitz      12 Danbury                    13.50hPR        
 11  Madison Cerny             12 Fairfield Ludlowe          13.60hSR        
 12  Kayla Pattison             9 Fairfield Ludlowe          13.70hPR        
 13  Allyson Joseph            11 Danbury                    13.90hSR        
 14  Shakira Rosario           10 Danbury                      14.00h        
 15  Kaylee Scala               9 Fairfield Ludlowe            14.40h        
 15  Jasmine Brown              9 Danbury                    14.40hPR        
 17  Jordan Booker             11 Fairfield Ludlowe            14.50h        
 17  Aaliyah Novas              9 Danbury                    14.50hPR        
 19  Stephanie Coelho          10 Danbury                      14.60h        
 20  Bailey Waskiewicz         12 Fairfield Ludlowe          14.80hSR        
 20  Ella Campfield            10 Fairfield Ludlowe          14.80hSR        
 20  Grace Seibert             10 Danbury                      14.80h        
 23  Kiersten Morrisroe        12 Fairfield Ludlowe          14.90hSR        
 24  Jacy Valdera              11 Fairfield Ludlowe            15.10h        
 25  Emily Kelly               11 Fairfield Ludlowe            15.20h        
 26  Carly Mayhew              10 Fairfield Ludlowe            15.40h        
 27  Callie Dammeyer           10 Fairfield Ludlowe            15.70h        
 28  Valentina Chieppa         12 Fairfield Ludlowe            15.90h        
 28  Rachel Albenze            12 Fairfield Ludlowe          15.90hSR        
 30  Grace Bennett              9 Danbury                      16.10h        
 31  A'Nayia Dickens            9 Danbury                      16.30h        
 31  Esther Samuel              9 Fairfield Ludlowe            16.30h        
 31  Julia Schwartzstein       10 Fairfield Ludlowe            16.30h        
 34  Hannah Kwarteng            9 Danbury                      16.60h        
 34  Norah Weber                9 Fairfield Ludlowe            16.60h        
 36  Kayleigh Gallagher         9 Fairfield Ludlowe            17.80h        
 37  Kathryn Cimmino           11 Fairfield Ludlowe            18.60h        


Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alanna Smith               9 Danbury                    25.20hPR        
  2  Meilee Kry                11 Danbury                    26.60hSR        
  3  Giuliana Robles            9 Danbury                    26.90hPR        
  4  Precious McCrea           11 Danbury                    27.10hPR        
  5  Abigail Copeland          10 Danbury                    27.50hPR        
  5  Maya Mocarski             12 Fairfield Ludlowe            27.50h        
  5  Emma Aurilio               9 Fairfield Ludlowe          27.50hPR        
  5  Kayla Pattison             9 Fairfield Ludlowe          27.50hPR        
  5  Vida Goncalves            11 Danbury                    27.50hPR        
 10  Lily Aston                12 Fairfield Ludlowe          28.00hPR        
 10  Toni Joseph               12 Danbury                    28.00hPR        
 12  Nadine Jefremow            9 Fairfield Ludlowe          28.20hPR        
 13  Florence Dickson           9 Danbury                    28.40hPR        
 14  Allyson Joseph            11 Danbury                    28.90hPR        
 14  Kaylee Scala               9 Fairfield Ludlowe          28.90hPR        
 16  Georgia Sharpe            12 Fairfield Ludlowe          29.00hSR        
 17  Rianne Chiarello          10 Danbury                    29.50hSR        
 17  Jazlynn Castillo           9 Danbury                    29.50hPR        
 19  Jasmine Brown              9 Danbury                    30.30hPR        
 20  Jordan Booker             11 Fairfield Ludlowe          30.50hPR        
 20  Holly Moran               12 Fairfield Ludlowe          30.50hPR        
 22  Jacy Valdera              11 Fairfield Ludlowe          30.60hPR        
 23  Ella Campfield            10 Fairfield Ludlowe          31.30hPR        
 24  Phoebe Nulf               12 Fairfield Ludlowe          31.70hSR        
 24  Jennie Redrovan           10 Danbury                    31.70hPR        
 26  Allison Long              11 Fairfield Ludlowe          32.00hSR        
 27  Carly Mayhew              10 Fairfield Ludlowe          32.10hPR        
 28  Bailey Waskiewicz         12 Fairfield Ludlowe            32.80h        
 29  Alexandra Burstell         9 Fairfield Ludlowe          32.90hPR        
 30  Samantha Galluzzo         11 Fairfield Ludlowe          33.20hSR        
 31  Norah Weber                9 Fairfield Ludlowe          33.30hPR        
 31  Rachel Albenze            12 Fairfield Ludlowe          33.30hSR        
 33  Esther Samuel              9 Fairfield Ludlowe            33.40h        
 34  A'Nayia Dickens            9 Danbury                    33.70hPR        
 35  Madelyn Burstell          11 Fairfield Ludlowe          33.80hSR        
 36  Kate Duffy                10 Fairfield Ludlowe          34.30hPR        
 37  Callie Dammeyer           10 Fairfield Ludlowe          34.40hPR        
 37  MacKenna Tormey           11 Fairfield Ludlowe          34.40hSR        
 39  Hannah Kwarteng            9 Danbury                    34.60hPR        
 40  Julia Schwartzstein       10 Fairfield Ludlowe            34.80h        
 41  Ansley Smith              12 Fairfield Ludlowe          37.20hPR        
 42  Kayleigh Gallagher         9 Fairfield Ludlowe          37.40hPR        
 43  Kathryn Cimmino           11 Fairfield Ludlowe          38.40hSR        


Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alanna Smith               9 Danbury                    58.00hPR        
  2  Natalee Seipio            12 Danbury                    1:00.40h        
  3  Precious McCrea           11 Danbury                  1:02.20hPR        
  4  Jessica Glowacki          11 Danbury                  1:02.30hSR        
  5  Da'Nae Sherman            10 Danbury                  1:04.10hPR        
  6  Briana Gilliard            9 Danbury                    1:04.60h        
  7  Nadine Jefremow            9 Fairfield Ludlowe        1:05.10hPR        
  8  Alexandria Markovitz      12 Danbury                  1:05.30hPR        
  9  Grace Shah                11 Fairfield Ludlowe        1:05.80hPR        
 10  Ellie Melvin              10 Fairfield Ludlowe          1:05.90h        
 11  Grace Seibert             10 Danbury                  1:10.90hPR        
 12  Bridget Paulmann          12 Fairfield Ludlowe          1:12.20h        
 13  Samantha Galluzzo         11 Fairfield Ludlowe        1:14.60hSR        
 14  Alexandra Burstell         9 Fairfield Ludlowe          1:16.00h        
 15  Madelyn Burstell          11 Fairfield Ludlowe        1:17.80hSR        
 16  Kate Duffy                10 Fairfield Ludlowe        1:18.60hPR        
 17  MacKenna Tormey           11 Fairfield Ludlowe        1:21.80hPR        


Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maya Gawley               10 Danbury                  2:23.30hPR        
  2  Annelise Bentley           9 Fairfield Ludlowe        2:30.30hPR        
  3  Sofia LaFalce              9 Fairfield Ludlowe        2:31.50hPR        
  4  Maddy Ruggiero            11 Fairfield Ludlowe          2:33.30h        
  5  Grace Noto                 9 Fairfield Ludlowe          2:38.30h        
  6  Grace Moriarty             9 Fairfield Ludlowe        2:41.90hPR        
  7  Morgan Cutler             11 Fairfield Ludlowe        2:49.40hPR        
  8  Giovanna Dos Santos        9 Danbury                    2:55.40h        
  9  Maggie Leatherwood        12 Fairfield Ludlowe        3:01.80hSR        
 10  Anna Burgess               9 Fairfield Ludlowe          3:03.60h        
 11  Madeline Worshek          11 Fairfield Ludlowe        3:04.70hPR        
 12  Samantha Rodriguez         9 Danbury                    3:12.40h        
 13  Anna Close                11 Fairfield Ludlowe        3:15.00hPR        
 14  Meghan Grady              11 Fairfield Ludlowe        3:17.90hPR        
 15  Heather Clarke            11 Fairfield Ludlowe        3:35.10hSR        


Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sofia LaFalce              9 Fairfield Ludlowe        5:34.10hPR        
  2  Sarah Johnson             11 Danbury                  5:36.90hPR        
  3  Vivian Mendez             10 Danbury                  5:48.40hSR        
  4  Valerie Fox               11 Danbury                  5:50.20hSR        
  5  Anna Keeley                9 Fairfield Ludlowe        5:54.50hPR        
  6  Kelsi Gallati             12 Fairfield Ludlowe        5:56.60hPR        
  7  Madeline Baker            11 Fairfield Ludlowe          6:06.50h        
  8  Alexandra Chakar          11 Danbury                  6:07.10hSR        
  9  Julia Antonicelli         12 Fairfield Ludlowe        6:21.40hSR        
 10  Erin McHugh               10 Fairfield Ludlowe          6:23.00h        
 11  Jessica Quieroz           11 Danbury                    6:31.50h        
 12  Erin Maida                12 Danbury                    6:33.60h        
 13  Jamie Fortunato           12 Fairfield Ludlowe          6:49.70h        
 14  Giovanna Dos Santos        9 Danbury                    6:59.30h        
 15  Natalie Ali                9 Danbury                    6:59.60h        
 16  Isabella Roberts          10 Danbury                    7:06.80h        
 17  Lauren Pudelka            12 Danbury                    7:10.10h        
 18  Brenda Melo               10 Danbury                    7:18.40h        
 19  Aaditi Mehta              12 Danbury                    7:29.30h        
 20  Judith De Oliveira        10 Danbury                    7:39.00h        
 21  Gerina Chen                9 Danbury                  7:39.60hPR        
 22  Cassandra Lanson          12 Danbury                    7:41.80h        
 23  Lucy Chen                 10 Danbury                    7:44.30h        
 24  Isabella Trejos            9 Danbury                    7:45.50h        
 25  Mariana Lopes              9 Danbury                    7:46.80h        
 26  Angela Rios                9 Danbury                  8:11.00hPR        


Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Daniella Grullon-Pena     10 Danbury                  11:07.60hP        
  2  Stephanie Quieroz          9 Danbury                  11:17.50hP        
  3  Jordan Stein               9 Fairfield Ludlowe         12:48.20h        
  4  Sophia Lesko              11 Fairfield Ludlowe         12:53.00h        
  5  Maya Gawley               10 Danbury                  13:30.80hP        


Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tess Stapleton            10 Fairfield Ludlowe            15.24h        
  2  Jaylyn Carter             12 Danbury                    15.65hSR        
  3  Toni Joseph               12 Danbury                    16.36hPR        
  4  Da'Nae Sherman            10 Danbury                    17.39hPR        
  5  Paige O'Connell           12 Fairfield Ludlowe            17.82h        
  6  Maame Obeng               10 Danbury                    18.82hPR        
  7  Rianne Chiarello          10 Danbury                      19.82h        
  8  Brionna Robertson         10 Danbury                    20.87hPR        
  9  Jaritza Castillo          12 Danbury                    22.88hPR        


Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jaylyn Carter             12 Danbury                    49.10hPR        
  2  Paige O'Connell           12 Fairfield Ludlowe          49.20hPR        
  3  Da'Nae Sherman            10 Danbury                      52.60h        
  4  Maame Obeng               10 Danbury                    53.00hPR        
  5  Toni Joseph               12 Danbury                      56.20h        
  6  Rianne Chiarello          10 Danbury                      56.40h        
  7  Anna Burgess               9 Fairfield Ludlowe        1:02.50hPR        
  8  Briana Gilliard            9 Danbury                    1:12.90h        
  8  Jaritza Castillo          12 Danbury                    1:12.90h        


Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Danbury                                     49.40h
        
  2  Fairfield Ludlowe                           51.20h
        
  3  Danbury                                     52.10h
        
  4  Danbury                                     52.70h
        


Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Danbury                                   4:16.80h
        
  2  Fairfield Ludlowe                         4:25.00h
        


Varsity Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tianna Rogers             10 Danbury                  31-04.50PR        
  2  Caitlyn Filloramo         10 Fairfield Ludlowe        29-08.50PR        
  3  Toni-Ann Parkinson        10 Danbury                    29-04.00        
  3  Celia-Ann Chikezie        12 Danbury                    29-04.00        
  5  Alexis Chikezie           11 Danbury                  28-07.00SR        
  6  Zoe DeMassa               11 Fairfield Ludlowe          27-06.00        
  7  Tyana Ross                12 Danbury                    26-06.00        
  8  Lauralee Cothias          11 Danbury                    26-05.00        
  9  Alexa Ferrone             11 Fairfield Ludlowe        25-04.50PR        
 10  Zoe Kirkness               9 Danbury                  23-07.50PR        
 11  Lila Nulf                 11 Fairfield Ludlowe          22-01.50        
 12  Karesa Abrahams            9 Danbury                  21-02.50PR        
 13  Karen Anguisaca-Penaranda 10 Danbury                  19-10.50PR        
 14  Amy Cordova               10 Danbury                    19-06.50        
 15  Laura Sosa                 9 Danbury                    18-06.00        
 16  Carley Nuzzo              10 Fairfield Ludlowe          17-00.00        
 17  Lauren Herley             10 Fairfield Ludlowe          13-10.00        


Varsity Girls Discus Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tyana Ross                12 Danbury                     77-02PR        
  2  Toni-Ann Parkinson        10 Danbury                     73-11SR        
  3  Alexis Chikezie           11 Danbury                       71-10        
  4  Alexa Ferrone             11 Fairfield Ludlowe           71-07SR        
  5  Celia-Ann Chikezie        12 Danbury                     70-02PR        
  6  Julia Romano              11 Fairfield Ludlowe           67-09PR        
  7  Tianna Rogers             10 Danbury                     66-10PR        
  8  Zoe DeMassa               11 Fairfield Ludlowe           65-10PR        
  9  Lauralee Cothias          11 Danbury                     63-11PR        
 10  Zoe Kirkness               9 Danbury                       63-06        
 10  Caitlyn Filloramo         10 Fairfield Ludlowe             63-06        
 12  Lila Nulf                 11 Fairfield Ludlowe             62-02        
 13  Carley Nuzzo              10 Fairfield Ludlowe           49-05PR        
 14  Laura Sosa                 9 Danbury                       47-07        
 15  Amy Cordova               10 Danbury                       47-05        
 15  Karen Anguisaca-Penaranda 10 Danbury                     47-05PR        
 17  Taylor Bryan               9 Danbury                       46-09        
 18  Karesa Abrahams            9 Danbury                       46-06        
 19  Jazlynn Trimandilis        9 Danbury                       45-02        
 20  Grace Hyland              10 Fairfield Ludlowe           35-03PR        
 21  Niobe Flores               9 Danbury                       35-00        
 22  Lauren Herley             10 Fairfield Ludlowe           30-04PR        


Varsity Girls Javelin Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tianna Rogers             10 Danbury                     80-07PR        
  2  Allyson Joseph            11 Danbury                     68-09PR        
  3  Alexa Ferrone             11 Fairfield Ludlowe             67-01        
  4  Caitlyn Filloramo         10 Fairfield Ludlowe           57-06PR        
  4  Lila Nulf                 11 Fairfield Ludlowe             57-06        
  6  Tyana Ross                12 Danbury                       55-00        
  7  Zoe DeMassa               11 Fairfield Ludlowe           51-02PR        
  8  Celia-Ann Chikezie        12 Danbury                     50-07PR        
  9  Carley Nuzzo              10 Fairfield Ludlowe             48-05        
 10  Judith De Oliveira        10 Danbury                       47-10        
 11  Alexis Chikezie           11 Danbury                       40-07        
 12  Toni-Ann Parkinson        10 Danbury                       38-11        
 13  Lauren Herley             10 Fairfield Ludlowe           30-03PR        
 14  Grace Hyland              10 Fairfield Ludlowe           27-11PR        


Varsity Girls High Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maddie Corbett            11 Fairfield Ludlowe           4-06.00        
  1  Natalie Reilly            10 Fairfield Ludlowe           4-06.00        
  3  Kendal Westerlund         11 Fairfield Ludlowe           4-04.00        
  4  Briana Gilliard            9 Danbury                   4-02.00PR        
  4  Holly Moran               12 Fairfield Ludlowe           4-02.00        
  4  Kiana Hay                 11 Danbury                   4-02.00SR        
  7  Vida Goncalves            11 Danbury                     4-00.00        


Varsity Girls Pole Vault Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  3  Laurel Blackman           12 Fairfield Ludlowe           9-00.00        
  4  Lauren Pudelka            12 Danbury                   6-00.00SR        
  4  Julia Romano              11 Fairfield Ludlowe         6-00.00SR        
  4  Maitreya Fabro             9 Fairfield Ludlowe         6-00.00PR        
  4  Asiyah McClain            12 Danbury                   6-00.00PR        
  1  Vida Goncalves            11 Danbury                    26-02.00        
  2  Sophia Graney              9 Fairfield Ludlowe          19-08.00        


Varsity Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Meilee Kry                11 Danbury                    16-11.00        
  2  Tess Stapleton            10 Fairfield Ludlowe          16-02.50        
  3  Hennesy Rico              10 Danbury                  15-06.00PR        
  4  Emilly Souza              12 Danbury                    15-04.50        
  5  Madison Cerny             12 Fairfield Ludlowe        14-09.00SR        
  6  Georgia Sharpe            12 Fairfield Ludlowe          14-01.00        
  7  Maddie Corbett            11 Fairfield Ludlowe          13-11.00        
  8  Shakira Rosario           10 Danbury                  13-06.50PR        
  9  Allison Long              11 Fairfield Ludlowe        12-10.00SR        
 10  Vida Goncalves            11 Danbury                    12-02.00        
 11  Carly Mayhew              10 Fairfield Ludlowe        11-05.50PR        
 12  Valentina Chieppa         12 Fairfield Ludlowe          11-02.50        
 13  Phoebe Nulf               12 Fairfield Ludlowe          11-00.50        


Varsity Girls Triple Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Meilee Kry                11 Danbury                    36-03.50        
  2  Emilly Souza              12 Danbury                  33-04.00SR        
  3  Hennesy Rico              10 Danbury                  33-02.00PR        
  4  Giuliana Robles            9 Danbury                  32-07.50PR        
  5  Phoebe Nulf               12 Fairfield Ludlowe          26-00.00